Szkoła z klasą Strona główna

 

15. 11. 2015r.15:00

                                                                   DATA OGŁOSZENIA                                   GODZ. OGŁOSZENIA

 

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU J. ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD KLASY IV

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

REJON NR 8

lista uczniów - tutaj


 

 

Stopień rejonowy odbędzie się

w dniu 30 listopada 2017 r. o godz. 14:00

w Szkole Podstawowej nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach,

                                                                 ul. Dworcowa 6

                                                                 
Aleksandra     Szkudlarz                                                                                                                       
Przewodnicząca RKK






 

 

Data ogłoszenia:         9 listopada 2017r.       

Godz. ogłoszenia:      14:00

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego

                                  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Przypominamy, że etap rejonowy konkursu matematycznego odbędzie się

9 stycznia 2017 roku o godzinie 14.00 w SP 3 Chojnice, w sali 35 (II piętro).

 

 

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

Nazwa i adres szkoły

% uzyskanych punktów

•1.       

Jakub Barzyk

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Piotra Dunina w Chojnicach

 

88%

•2.       

Zofia Grabowska

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 

76%

•3.       

Maciej Ilnicki

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 

71%

•4.       

Dominik Raith


                                        

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 

82%

•5.       

Maja Wojgienica

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 

88%

•6.       

Krystian Zakrzewski

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach

 

71%

•7.       

Martyna Majer

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach

 

71%

•8.       

Monika Karkoszka

Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach

 

76%

•9.       

Nadia Stencel

Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach

 

100%

•10.   

Karolina Teresa Cieplińska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach

 

100%

•11.   

Paweł Tomasz Brzeziński

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku

 

82%

•12.   

Nikola Wiktoria Szwedowska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku

 

82%

•13.   

Natan Łączkowski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie

 

94%

•14.   

Hanna Nadolna

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie

 

100%

•15.   

Magdalena Julia Langkafel

Szkoła Podstawowa im. Pierwszej Armii Wojska Polskiego w Koczale

 

76%

•16.   

Klaudia Słomińska

Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski" w Lubni

 

71%

•17.   

Alicja Szajgin

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie

 

71%

•18.   

Patrycja Kamila Brodziak

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przechlewie

 

88%

•19.   

Rafał Lichucki

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przechlewie

 

71%

•20.   

Jakub Sobański

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przechlewie

 

76%

•21.   

Martyna Kosiarkiewicz

Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie

 

71%

•22.   

Paulina Marta Jeżewska

Szkoła Podstawowa w Swornegaciach

 

76%

•23.   

Jakub Mikołaj Bąkowski

Szkoła Podstawowa w Wierzchowie Dworcu

 

71%


lista uczniów w pdf - tutaj


                        Podpis przewodniczącego RKK

Grażyna Matthes


 
created & hosted by intensys.pl