Szkoła z klasą Strona główna

Księga gości

dodaj wpis

Administrator napisał/a: 2018-01-04
Hejterzy - autorzy obraźliwych wpisów nie są dla Administratora strony anonimowi. Strona szkoły - to nie miejsce na hejt. Prosimy o nieprzekraczanie w wypowiedziach zasad dobrego smaku, i rozpowszechnianie hejtu!
.... napisał/a: 2016-05-26
Art. 1. 1. Każdy ma prawo do ochrony dotyczących go danych osobowych. 2. Przetwarzanie danych osobowych może mieć miejsce ze względu na dobro publiczne, dobro osoby, której dane dotyczą, lub dobro osób trzecich w zakresie i trybie określonym ustawą. Art. 2. 1. Ustawa określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych. 2. Ustawę stosuje się do przetwarzania danych osobowych: 1) w kartotekach, skorowidzach, księgach, wykazach i w innych zbiorach ewidencyjnych; 2) w systemach informatycznych, także w przypadku przetwarzania danych poza zbiorem danych. 3. W odniesieniu do zbiorów danych osobowych sporządzanych doraźnie, wyłącznie ze względów technicznych, szkoleniowych lub w związku z dydaktyką w szkołach wyższych, a po ich wykorzystaniu niezwłocznie usuwanych albo poddanych anonimizacji, mają zastosowanie jedynie przepisy rozdziału 5. Art. 3. 1. Ustawę stosuje się do organów państwowych, organów samorządu terytorialnego oraz do państwowych i komunalnych jednostek organizacyjnych. 2. Ustawę stosuje się również do: 1) podmiotów niepublicznych realizujących zadania publiczne
...... napisał/a: 2016-05-26
Każdy może wyrazić opinie, bo po to jestes ta księga gości, jeżeli było tyle negatywnych opinii, może warto się tym zainteresować. Osobiście uważam że komentujący mają prawo zachować anonimowość, a usuwanie komentarzy dobrze nie świadczy. Ochrona danych osobowych.
administrator napisał/a: 2016-05-13
Hejterzy - autorzy obraźliwych wpisów nie są w sieci anonimowi. Prosimy o nieprzekraczanie w wypowiedziach zasad dobrego smaku i zachowania.
ja napisał/a: 2016-05-12
nasz herb
ania napisał/a: 2016-05-12
Tur jest the best
uczeń napisał/a: 2016-05-12
Konkurs trwa do 30 maja
ania napisał/a: 2016-05-12
Głosujemy na tura w Carefourze!
alina napisał/a: 2016-04-26
teraz biblioteka w ogole jest nieczynna, podobno pani zajmujaca się tym jest na zwolnieniu podobno... zastanawia mnie skad dzieciaki maja teraz wytrzasnac lektury.
Stefan napisał/a: 2016-04-20
Przepraszam czy to prawda ?
 
created & hosted by intensys.pl